Digitální výstava vysokých škol v Rusku

Ruský dům v Praze Vás srdečně zve k účasti na Digitální výstavě, věnované vzdělávání v Rusku. Výstavu „RUE EXPO DAYS“ pořádá síťové partnerství „Ruské univerzity-exportéři“. Na těchto akcích se dozvíte vše nejzajímavější o vzdělávání na ruské vysoké škole!

Výstava proběhne dne 1. prosince 2021 v 16:00 hod.

Na tomto setkání budeme mluvit anglicky o třech vysokých školách v různých částech Ruska. Můžete klást otázky přijímací komisi takových vysokých škol, jako jsou:

•Petrohradská státní univerzita (Petrohrad)

• Severovýchodní federální univerzita M. K. Ammosova (Jakutsk)

• Finanční univerzita při vládě Ruské federace (Moskva)

Účastníci se seznámí se specifiky vzdělávacích programů pro cizince (bakalářský, oborový, magisterský, postgraduální, přípravný kurz a kurzy ruského jazyka); o specifikách přijetí v roce 2022, způsobu uplatnění a výhodách studia na těchto univerzitách.

Chcete-li se zúčastnit prezentace 1. prosince 2021, zveme vás, abyste se k nám připojili na tomto odkazu: https://clck.ru/Ys3Mh

ID konference: 812 8236 9037

Přístupový kód: wSF4zT

Těší se na Vás pořadatelé!